Dla naszych Gości
VILLA PROFIT
pl de en

Autorskie Rytuały SPA

Bursztyn w kosmetyce


Właściwości bursztynu

Już przed wiekami znano właściwości bursztynu Wiedziano, że bursztyn jest nie tylko wspaniałą oprawą naszej urody, ale pielęgnuje i odżywia skórę. Bursztyn przyspiesza odnowę komórkową, jest naturalnym antyoksydantem, regeneruje i rozświetla. Pobudza również metabolizm skóry, widocznie poprawia stan nawet bardzo zmęczonej cery. Po użyciu kosmetyków zawierających bursztyn skóra staje się jędrna, elastyczna, napięta i wygląda młodo i świeżo.
 

Kosmetyki z bursztynem

Kuracje z dodatkiem bursztynu, nadają skórze gładkość, świetlistość i wyraźnie odmładzają. Mieszkanki krajów skandynawskich od dawna lubują się w takich bursztynowych zabiegach, na szczęście i u nas są one coraz częściej wykonywane, bo szkoda byłoby nie skorzystać
z takiego dobrodziejstwa natury.

 
Właściwości lecznicze bursztynu
Bursztyn to nie tylko sprzymierzeniec w walce o piękno, to przede wszystkim naturalny lek na wiele dolegliwości. Najczęściej przygotowywany jest w postaci nalewki bursztynowej. Pomaga ona na nadciśnienie, reumatyzm, uspakaja, usprawnia pracę żołądka i wspomaga układ odpornościowy. Pomaga ona również w walce z gorączką, grypą, niszczy bakterie
i wirusy.
 


Złoto Bałtyku 
autorski rytuał bursztynowej pielęgnacji
twarzy i ciałaBursztynowa Eksplozja Młodości - zabieg na twarz z innowacyjnymi składnikami preparatów natychmiast i zauważalnie napina skórę. Długotrwale liftinguje ją i wygładza. Zabieg działa regenerująco na naskórek, chroni komórki przed utleniaczami, zapobiega pojawianiu się bruzd. Likwiduje suchość i szorstkość skóry.
Czas trwania zabiegu: 50 min        Cena:160 zł

Peeling bursztynowy  - wyjątkowo odżywczy zabieg na ciało wykorzystujący stymulującą i pobudzającą moc bursztynów użytych przy zabiegu w kosmetykach. Bursztynowy ekstrakt w połączeniu z kreatyną stymuluje odnowę na poziomie komórkowym  oraz wygładza skórę.
Czas trwania zabiegu: 30 min        Cena:130 zł

Amber de Luxe -  głęboko odżywiający zabieg na ciało, wzbogaca komórki skóry w tlen. Dzięki zabiegowi skóra nabiera ładnego kolorytu, blasku oraz chroniona jest przed procesami starzenia, ponadto zabieg działa nawilżająco  oraz odprężająco.

Czas trwania zabiegu: 50 min        Cena: 210 zł

Relaksacyjny Masaż Bursztynowy -  masaż całościowy, wprowadza w stan głębokiego relaksu i jednocześnie leczy nasze ciało. Bursztyn posiada właściwości antybakteryjne, ułatwia gojenie, a także obniża ciśnienie tętnicze, uspokaja, aktywizuje organizm do regeneracji. Ponadto wyrównuje energię w organizmie.
Czas trwania masażu: 50 min        Cena: 140 zł

Masaż stóp z bursztynowym rytuałem
Klasyczny masaż stóp z elementami akupresury  przy użyciu bursztynów zakończony nacieraniem nalewką bursztynową
Czas trwania masażu: 25 min        Cena: 70 zł
 


Złoto Bałtyku
Bursztynowe Day SPA


Kompleksowa pielęgnacja składająca się z zabiegów:

BURSZTYNOWE DAY SPA

  • Bursztynowy peeling całego ciała o działaniu  wygładzająco – regeneracyjnym
  • Seans w kapsule młodości
  • Masaż bursztynowy całego ciała - wprowadza w stan głębokiego relaksu, dzięki bogactwu bursztynu działa regenerująco oraz nawilżająco
  • Zabieg Bursztynowy na twarz, szyję i dekolt -  zawierający olej arganowy regeneruje naskórek, wzmacnia komórki, zapobiega pojawianiu się bruzd. Likwiduje suchość i szorstkość skóry.
  1. Czas trwania zabiegu 30 min.
  2. Czas trwania zabiegu 50 min.
  • Mady Jet – „hydromasaż na sucho” Łóżko wodne o działaniu relaksacyjnym

CENA PAKIETU:

  1. 420 zł zamiast 470 zł
  2. 460 zł zamiast 530 złDodatkowo do pakietu Day Spa:
•    Słodki poczęstunek w recepcji Clubu Spa
•    Orzeźwiająca woda owocowa w recepcji Clubu Spa
•    Nielimitowane korzystanie z basenu krytego
•    Nielimitowane korzystanie z sauny suchej oraz fińskiej
•    Nielimitowane korzystanie z jacuzzi
•    Dostępność do strefy relaksu przy basenie
•    Płaszcz kąpielowy oraz kapcie hotelowe na czas pobytu w Villa Hoff
•    Ręcznik basenowy
•    Możliwość korzystania z Lobby Baru
•    Możliwość korzystania z restauracji Villa Hoff