Dla naszych Gości
VILLA PROFIT
pl de en

Dodatkowe Atrakcje dla Firm

Poza usługami noclegowymi i gastronomicznymi Villa Hoff zajmuje się kompleksową organizacją konferencji oraz towarzyszących im eventów rozrywkowych. Dysponujemy zapleczem do przeprowadzenia  spotkań integracyjnych zarówno na zewnątrz ,jak i we wnętrzach Villa Hoff.

Wieczór taneczny lub karaoke – w zależności od ilości osób oddajemy do dyspozycji salę konferencyjną  lub multimedialną  salę klubową z nagłośnieniem. Dla  liczniejszych grup polecamy wykorzystanie holu z parkietem tanecznym oraz restauracją.  Zabawa przy muzyce mechanicznej z DJ lub z zespołem coverowym…

Wieczór tematyczny na basenie – możliwość obsługi barmańskiej oraz hostess . Scenariusze zależne  od ilości osób oraz wyobraźni  ...

Pakiety SPA konferencyjne do Clubu Spa Villa Hoff – indywidualna oferta w zależności od oczekiwań i ilości wolnego czasu do dyspozycji.

Mecz piłki wodnej lub zawody pływackie na basenie

Wieczór Monte Carlo  czyli Casino – prawdziwe rozdania i uczestnicy spotkania w szponach hazardu oraz  Tor rajdowy i symulatory  F1

Wieczór rockowy -  muzycy rockowi nauczą  jak to się robi na ich sprzęcie ….

Nauka jazdy konnej lub przejazdy bryczką , kuligi z grzańcem  i chwilą oddechu przy ognisku

Pokazy fajerwerków  i przedstawień z ogniem

Flair show – pokazy barmańskie na najwyższym poziomie

Zajęcia sprawnościowe - ścianka wspinaczkowa, skrzynki,  gry zespołowe ,  zapaśnicy sumo , piłkarze gigant oraz zadania specjalne itp.

Paintball – rozrywka dla najbardziej  wytrzymałych

Quady – zawody i przejazdy specjalne na sprzęcie najwyższej jakości

Golf – możliwość nauki gry w golfa, lub dla bardziej zaawansowanych, organizacja turnieju golfowego na Polu w Kołczewie (możliwość zapewnienia transportu)

oraz:

Katamarany

Tratwa
Loty paralotnią lub balonem
Wycieczki na połów dorsza
Przejazdy  sprzętem  wojskowym na poligonie
i inne….


Scenariuszy i możliwości jest wiele. Pomożemy w organizacji wieczoru spelniających oczekiwania Państwa pracowników oraz gości.