Dla naszych Gości
VILLA PROFIT
pl de en

Villa Hoff

Nad brzegiem Bałtyku, w malowniczych okolicach Trzęsacza i zaledwie 80 metrów od piaszczystej plaży znajduje się elegancka i ekskluzywna Villa Hoff.

Przygotowaliśmy 52 miejsca noclegowe w 25 pokojach i apartamentach utrzymanych w najwyższych standardach. Wszystkie pokoje i ogólnodostępne pomieszczenia są klimatyzowane. Goście Villa Hoff mogą pozostawić samochody w podziemnym garażu lub na monitorowanym parkingu znajdującym się przed budynkiem.

Villa Hoff to znacznie więcej niż hotel, w którym można zatrzymać się podczas urlopu czy też spędzić wakacje z dziećmi. Bez względu na porę roku zapewniamy naszym Gościom komfortowe warunki i wypoczynek o jakim zawsze marzyli. Oferujemy atrakcyjne pakiety np. weekend w SPA dla dwojga, organizujemy spotkania biznesowe, konferencje oraz zabawy integracyjne dla pracowników. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem marketingu zajmującym się przygotowaniem ww. wydarzeń.

 

Wiele osób licząc na udany wypoczynek, decyduje się na hotel z basenem nad morzem. Villa Hoff ma jednak znacznie więcej do zaoferowania w kwestii różnego rodzaju udogodnień. Nasi goście mogą korzystać z komfortowego jacuzzi, rzymskiej i suchej sauny oraz gabinetu odnowy biologicznej czy też masażu. Poza tym do ich dyspozycji jest kryty basen z podgrzewaną wodą. Niewiele nadmorskich hoteli może zagwarantować gościom tego typu atrakcje i wygody. Nie każdy hotel posiada lobby-bar połączony z multimedialną salą klubową, na której wyposażeniu jest stół bilardowy czy też własną restaurację, gdzie serwowane są pyszne dania polskiej i międzynarodowej kuchni oraz potrawy morskie. To wszystko tylko w Villa Hoff.

 

Zatem wybierają Państwo hotel, pensjonat czy Villa Hoff?

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją pod nr telefonu +48 91 387 55 00 lub pod adresem e-mailowym: info@villahoff.pl

Zachęcamy także do skorzystania z możliwości rezerwacji on-line pojedynczych noclegów oraz pakietów.

W otrzymanym potwierdzeniu rezerwacji odnajdą Państwo informacje odnośnie wymaganej wielkość przedpłaty oraz oczekiwanego przez nas terminu wykonania przelewu w celu nadania rezerwacji statusu gwarantowanej.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o nas:

 

"Taka jest Villa Hoff w Trzęsaczu"

Villa Hoff
Villa Hoff
Zima Trzesacz Villa Hoff
Villa Hoff