Dla naszych Gości
VILLA PROFIT
pl de en

SPA

SPA – pochodzi od łacińskiej sentencji Sanitas per  Aquam, która oznacza dosłownie zdrowie dzięki wodzie. Już w kulturach starożytnych kąpiel była ważnym elementem codzienności, z czasem stając się prawdziwym rytuałem o głębokim znaczeniu obyczajowym, a także religijnym.

Woda to źródło życia, symbol odnowienia i świeżości. Filozofia SPA nawiązuje do kultury podróżowania do kurortów, w których, dzięki znanym od dawna niezwykłym właściwościom wód, można odzyskać siły witalne, równowagę i spokój ducha.

Villa Hoff to jeden z najatrakcyjniejszych ośrodków SPA&Wellness, w którym mogą Państwo spędzić wymarzone wakacje lub romantyczny weekend we dwoje. Znając wartość naszych usług, możemy śmiało konkurować z hotelami SPA nad morzem. Stworzyliśmy idealne warunki do wypoczynku, regeneracji sił witalnych. W Villa Hoff odnajduje się spokój ducha. Komfortowe apartamenty, relaks podczas masażu, zabiegi SPA, spacery brzegiem morza w sąsiedztwie zabytkowych ruin kościoła – to tylko niektóre nasze propozycje.

Weekend w SPA dla dwojga lub kilkudniowe wakacje w Villa Hoff to gwarancja niezapomnianych wrażeń. W ciągu dnia mogą Państwo korzystać z pakietów zabiegów kosmetycznych i relaksujących oraz wypoczywać w saunie, jacuzzi lub w podgrzewanym basenie. Wieczorem zapraszamy do restauracji Villa Hoff, na co dzień serwującej smaczne dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Dla gości chcących wzmocnić efekty uzyskane poprzez wyszczuplające zabiegi SPA, oferujemy zgodne z terapią Wellness dietetyczne menu składające się m.in. z ryb, owoców morza oraz apetycznych dań przygotowanych z bogatych w witaminy warzyw.