Dla naszych Gości
VILLA PROFIT
pl de en

Kulinaria

Dobra kuchnia to ta, gdzie gotuje się z pasją i sercem... Restauracja w Villa Hoff, od samego rana przywita Państwa aromatem świeżo zaparzonej kawy oraz zapachem wypiekanych bułeczek. W godzinach popołudniowych szef kuchni zaprasza do poznania karty menu gdzie odnajdą Państwo smakowite propozycje kuchni śródziemnomorskiej oraz najlepsze potrawy kuchni polskiej. Dla dzieci przygotowana została specjalna karta menu z przysmakami, które zadowolą najwybredniejszego małego smakosza.

Nasze dania przygotowywane są specjalnie na Państwa życzenie. Prosimy o cierpliwość przy oczekiwaniu na ich realizację, a gwarantujemy, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Restauracja czynna jest w godzinach 14.00 – 22.00

Rezerwacja stolika:
Tel. +48 91 387 55 00

Przy wszystkich pakietach pobytowych oferujemy obiadokolacje.

Obiadokolacja serwowana podawana jest w godzinach otwarcia restauracji , zaś obiadokolacja w formie bufetu podawana jest w godzinach 17.00 – 20.00 (zmiana formy w zależności od ilości osób zameldowanych w hotelu). W przypadku rezerwacji samych noclegów dajemy możliwość zamówienia obiadokolacji w momencie rezerwacji lub po przyjeździe do hotelu.

W restauracji, podobnie jak w całym hotelu,  udostępniamy bezpłatne łącze Internetowe.

Na stronie www.facebook.pl/VillaHoff dla wszystkich sympatyków gotowania nasz szef kuchni proponuje przepisy na pyszne dania z całego świata.