Dla naszych Gości
VILLA PROFIT
pl de en

Łosoś Jurassic Salmon w Restauracji Villa Hoff


 

 W Restauracji Villa Hoff serwujemy łososia wyłącznie z proEKOlogicznej hodowli Jurassic Salmon z pobliskiego Janowa.

To jedyna hodowla na świecie bazująca na wodzie geotermalnej z epoki jurajskiej sprzed 150 mln lat, pochodząca z odwiertu o  głębokości 1224,5 m p.p.m.


Co czyni łososia Jurassic Salmon wyjątkowym? 

Woda wykorzystywana w hodowli pochodzi z odwiertu, więc nie jest zanieczyszczona metalami ciężkimi, dioksynami, WWA oraz substancjami toksycznymi pochodzącymi z przemysłu czy rolnictwa, które mogą kumulować się w łososiach z Norwegii. Posiada także szereg mikro i makroelementów, których obecność pozytywnie wpływa na kondycję i zdrowotność ryb oraz jakość mięsa.
Brak styczności z wodą zewnętrzną powoduje, że hodowany łosoś nie jest prewencyjnie szczepiony przeciwko chorobom i wirusom, co przekłada się na szybsze tempo wzrostu oraz brak blizn poiniekcyjnych. To odmienna sytuacja aniżeli w Norwegii i Chile, gdzie praktycznie wszystkie łososie są szczepione. Dzięki zastosowaniu takiego systemu hodowli, proces produkcji jest wolny od antybiotyków oraz innych środków chemicznych służących do zwalczania chorób czy wszy morskich. Ryba karmiona jest naturalnymi paszami opartymi o mączki rybne, zawierającymi naturalny barwnik – panaferd, bez dodatku GMO oraz białka zwierząt lądowych.

Hodowla jest w pełni EKOlogiczna, prowadzona w systemach RAS, z poszanowaniem środowiska naturalnego.

 

Więcej o hodowli łososia atlantyckiego: 

www.JurassicSalmon.pl

Oglądnij film: https://www.youtube.com/watch?v=Q24rffnokj4