Dla naszych Gości
VILLA PROFIT
pl de en

Pokoje

villahoff - Pokój 2-os. Attic Pokój 2-os. Attic zobacz szczegóły | Galeria Cena od
369 zł Rezerwacja

Attic dwuosobowe - klimatyzowane pokoje ze skosem, oknem dachowym i łożem małżeńskim. Umiejscowione na II pietrze, z okien za drzewami w oddali widać morze. Wyposażone w łazienkę (z suszarką), mini-barek, TV SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu. Doskonałe na samotną podróż służbową, na romantyczne wypady tylko we Dwoje. Wielkość ok. 13 m kw. Ze względu na komfort pobytu nie ma możliwości wstawienia dostawki dla dziecka.

villahoff - Pokój 2-os. Standard Pokój 2-os. Standard zobacz szczegóły | Galeria Cena od
399 zł Rezerwacja

Standard – dwuosobowe, klimatyzowane pokoje od strony wejścia głównego, z możliwością dostawki. Znajdują się na parterze i na I piętrze. Posiadają 2 osobne łóżka. Wyposażone w łazienkę (z suszarką), mini-barek, TV SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu. Pokoje na I piętrze posiadają balkon Doskonałe na romantyczne wypady nie tylko we Dwoje oraz pobyty biznesowe. Wielkość ok. 16 m kw.

villahoff - Pokój 2-os. Lux Pokój 2-os. Lux zobacz szczegóły | Galeria Cena od
459 zł Rezerwacja

Lux – klimatyzowane, dwuosobowe pokoje od strony morza, z wyodrębnioną sypialnią z łożem małżeńskim oraz częścią dzienną, umiejscowione na parterze i na I piętrze. Możliwość dostawek. W części dziennej pokoju wygodna kanapa. Wyposażone w łazienkę (z suszarką), mini-barek, TV SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu. Pokoje na I piętrze posiadają balkon. Doskonałe na pobyty służbowe, romantyczne wypady we Dwoje oraz na pobyty rodzinne. Wielkość ok.20 m kw.

villahoff - Apartament I Apartament I zobacz szczegóły | Galeria Cena od
539 zł Rezerwacja

Apartament I - klimatyzowane, dwuosobowe przestronne pokoje z dużym łożem małżeńskim. Możliwość Dostawki. Dodatkowym atutem jednopokojowych Apartamentów jest oryginalny wystrój wnętrza, wanna z hydromasażem w łazience, szlafroki oraz kapcie basenowe. Wyposażone w łazienkę (z suszarką oraz jacuzzi), mini-barek, TV LCD z SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu. Garaż wliczony w cenę Apartamentu. Doskonałe na komfortowe pobyty służbowe, na romantyczne wypady we Dwoje oraz pobyty rodzinne. Wielkość ok. 20 m kw.

villahoff - Pokój dwuosobowy dla 1 osoby Pokój dwuosobowy dla 1 osoby zobacz szczegóły | Galeria Cena od
319 zł Rezerwacja

Pokoje dwuosobowe do pojedynczego wykorzystania - klimatyzowane pokoje z łożem małżeńskim lub dwoma osobnymi łóżkami. Wyposażone w łazienkę (z suszarką), mini-barek, TV SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu. Doskonałe na podróż służbową lub spokojny wypoczynek w SPA. Wielkość od ok. 13 m kw.

villahoff - Pokój dwuosobowy Lux dla 1 osoby Pokój dwuosobowy Lux dla 1 osoby zobacz szczegóły | Galeria Cena od
379 zł Rezerwacja

Lux – klimatyzowane, dwuosobowe pokoje do pojedynczego wykorzystania, od strony morza, z wyodrębnioną sypialnią z łożem małżeńskim oraz częścią dzienną, umiejscowione na parterze i na I piętrze. Możliwość dostawek. W części dziennej pokoju wygodna kanapa. Wyposażone w łazienkę (z suszarką), mini-barek, TV SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu. Pokoje na I piętrze posiadają balkon. Doskonałe na pobyty służbowe, romantyczne wypady we Dwoje oraz na pobyty rodzinne. Wielkość ok.20 m kw.

villahoff - Studio Rodzinne 2+2 Studio Rodzinne 2+2 zobacz szczegóły | Galeria Cena od
609 zł Rezerwacja

villahoff - Apartament II Apartament II zobacz szczegóły | Galeria Cena od
599 zł Rezerwacja

Apartament II - klimatyzowane, dwuosobowe przestronne dwupokojowe apartamenty z dużym łożem małżeńskim. Możliwość Dostawki. Dodatkowym atutem jest oryginalny wystrój wnętrza, wanna z hydromasażem w łazience, szlafroki oraz kapcie basenowe. Wyposażone w łazienkę (z suszarką oraz jacuzzi), mini-barek, TV LCD z SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu. Garaż wliczony w cenę Apartamentu. Doskonałe na komfortowe pobyty służbowe, na romantyczne wypady we Dwoje oraz pobyty rodzinne.