Dla naszych Gości
VILLA PROFIT
pl de en

Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji Villa Hoff oddaje 25 klimatyzowanych pokojów o zróżnicowanym wystroju i metrażu (pokoje o jednym standardzie mogą różnić się wielkością, a Apartamenty dodatkowo wystrojem). Na życzenie w okresie letnim udostępniamy bezpłatnie sprzęt plażowy (leżak i parawan).

Attic dwuosobowe
- klimatyzowane  pokoje ze skosem, oknem dachowym i łożem małżeńskim. Umiejscowione na II pietrze, z okien za drzewami widać morze. Wyposażone w łazienkę (z suszarką), mini-barek, TV SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu. Doskonałe na samotną podróż służbową lub romantyczne wypady tylko we Dwoje. Wielkość ok. 13 m kw.

Attic trzyosobowe - klimatyzowane  pokoje ze skosem, oknem dachowym i 3 osobnymi Łózkami, umiejscowione na II piętrze od strony wejścia głównego. Wyposażone w łazienkę (z suszarką), mini-barek, TV SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu. Doskonałe na pobyty rodzinne oraz biznesowe. Możliwość dostawki. Wielkość ok. 25 m kw.

Standard – dwuosobowe, klimatyzowane pokoje od strony wejścia głównego, z możliwością dostawki. Znajdują się na parterze i na I piętrze. Posiadają 2 osobne łóżka. Wyposażone w łazienkę (z suszarką), mini-barek, TV SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu. Pokoje na I piętrze posiadają balkon Doskonałe na romantyczne wypady nie tylko we Dwoje oraz pobyty biznesowe. Wielkość ok. 16 m kw.

Lux – klimatyzowane, dwuosobowe pokoje od strony morza, z wyodrębnioną sypialnią z łożem małżeńskim oraz częścią dzienną, umiejscowione na parterze i na I piętrze. Możliwość dostawek. W części dziennej pokoju wygodna kanapa. Wyposażone w łazienkę (z suszarką), mini-barek, TV SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu. Pokoje na I piętrze posiadają balkon. Doskonałe na pobyty służbowe, romantyczne wypady we Dwoje oraz na pobyty rodzinne. Wielkość ok.20 m kw.

Studio Rodzinne 2+2 - dwa osobne klimatyzowane pokoje, oddzielone  od części hotelowej osobnym korytarzem, z przeznaczeniem dla czteroosobowej rodziny z możliwością dodatkowej dostawki. Każdy z pokoi wyposażony w łazienkę (z suszarką), mini-barek, TV SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu.

Apartament I - klimatyzowane, dwuosobowe przestronne pokoje z dużym łożem małżeńskim. Możliwość Dostawki. Dodatkowym atutem jednopokojowych Apartamentów jest oryginalny wystrój wnętrza, jacuzzi w łazience, szlafroki oraz kapcie basenowe. Wyposażone w łazienkę (z suszarką oraz jacuzzi), mini-barek, TV LCD z SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu. Garaż wliczony w cenę Apartamentu. Doskonałe na komfortowe pobyty służbowe,  na romantyczne wypady we Dwoje oraz pobyty rodzinne. Wielkość ok. 20 m kw.

Apartament II
- klimatyzowane dwuosobowe apartamenty 2-pokojowe - sypialnia z łożem małżeńskim + pokój dzienny z wygodną kanapą. Możliwość Dostawek. Każdy z dwóch apartamentów ma wysublimowaną aranżację wnętrz, a w łazience wannę z jacuzzi i suszarkę. Na wyposażeniu znajdują sie szlafroki, kapcie basenowe, mini-barek, TV LCD z SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu. Garaż wliczony w cenę Apartamentu. Każdy znajduje się na I Pietrze i posiada balkon. Doskonałe na komfortową podróż służbową, romantyczne wypady we Dwoje, specjalne okazje (okrągłe łoże małżeńskie w jednym z Apartamentów) oraz pobyty rodzinne. Wielkość ok. 33 m kw.